نگاهی به لباس تمام 20 تیم حاضر در لیگ برتر برای فصل آینده | پس از رونمایی از لباس فصل جدید منچستریونایتد، سایت Sky Sports نگاهی انداخته است به لباس فصل آینده تمام تیم های حاضر در لیگ برتر....

پس از رونمایی از لباس فصل جدید منچستریونایتد، سایت Sky Sports نگاهی انداخته است به لباس فصل آینده تمام تیم های حاضر در لیگ برتر....

پس از رونمایی از لباس فصل جدید منچستریونایتد، سایت Sky Sports نگاهی انداخته است به لباس فصل آینده تمام تیم های حاضر در لیگ برتر....

نگاهی به لباس تمام 20 تیم حاضر در لیگ برتر برای فصل آینده

چهار‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹  ۱ نظر   ۵۷۶ بازدید


آرسنال


جدیدترین محصول شرکت پوما برای باشگاه آرسنال به لباس سنتی قرمز و سفید این باشگاه که از سال 1933 مورد استفاده قرار گرفته است، پایبند می باشد، اما در پیراهن اصلی از یقه به اصطلاح "پدربزرگ" استفاده شده و همچنین خط هایی طلایی رنگ در دو طرف یقه وجود دارد.


آرسنال همچنین لباس خارج از خانه خود برای فصل جدید را در کشور سنگاپور رونمایی کرد. آن ها در این کشور در یک تورنمنت 4 جانبه شرکت کردند و در بازی فینال موفق به شکست اورتون و کسب عنوان قهرمانی شدند.

استون ویلا


استون ویلا به پیراهن های سنتی خود وفادار مانده است و آستین پیراهن جدید به رنگ آبی است، اما در نسخه طراحی شده برای فصل جدید، یقه ها به رنگ آبی در نظر گرفته شده است و روی آن نیز راه راه هایی از نوار های قرمز وجود دارد. آن ها در لباس دوم خود طرحی جدید را ارائه داده اند و از پیراهن زرد و مشکی استفاده کرده اند.


بورنموث


قهرمان لیگ چمپیون شیپ در اولین پیراهن تاریخش برای حضور در لیگ برتر به لباس قرمز و مشکی سنتی خود پایبند مانده است. این پیراهن در سر شانه ها به طور یکپارچه ای مشکی است و در قسمت سر آستین، نواری طلایی رنگ را به خود می بیند.

چلسی


از پیراهن فصل جدید چلسی در روز 16 جولای به طور رسمی رونمایی شد. رونمایی این پیراهن با کمپین " اگر آبی رنگ نیست، آبی رنگ خواهد شد" همراه بود که اشاره به خواسته سران چلسی برای کسب عناوین قهرمانی داخلی و اروپایی اشاره دارد. این لباس در طول بازی های پیش فصل چلسی به طور رسمی مورد استفاده قرار گرفت. این پیراهن از چندین پیراهن سنتی باشگاه و چندین ویژگی طراحی لباس بهره برده است.


لباس دوم چلسی در فصل جدید نیز ترکیبی از رنگ های سفید، آبی و قرمز خواهد بود. آبی های لندن که در سال 2012 موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شدند، لباس دومی با همین رنگ را به تن می کردند.

کریستال پالاس


تنها تغییر چشم گیر در لباس این فصل کریستال پالاس را می توان عریض تر شدن راه راه های آبی و قرمز لباس این باشگاه دانست. لباس دوم آن ها نیز ترکیبی از رنگ های سفید، آبی و قرمز است.

اورتون


لباس فصل جدید باشگاه اورتون که توسط شرکت آمبرو طراحی شده است در آخرین بازی فصل گذشته مقابل تاتنهام برای اولین بار پوشیده شد و شرکت طراح لباس ادعا می کندکه آن را با الهام از لباس های مشهور اورتون در سال های دور طراحی کرده است. در پشت این لباس عبارت NSNO حک شده است که مخفف عبارت "هیچ چیز جز بهترین ها" می باشد. لباس دوم این باشگاه اما با برخورداری از نوارهایی خاکستری رنگ بسیار چشم گیر به نظر می رسد.


لسترسیتی


روباه ها (لقب لسترسیتی) احتمالاً پس از موفقیت در بقا در لیگ برتر، اکنون حس "پادشاه جهان" را دارند. یقه، جوراب و شرت ورزشی آن ها دارای نوارهایی طلایی رنگ است. لستر همچنین سالگرد 25 سالگی اسپانسر خود - کینگ پاور - را جشن می گیرد.


لباس دوم این باشگاه در فصل جدید نیز دارای طرح هایی الماس شکل در قسمت جلو و همچنین نوارهایی سفید رنگ در قسمت یقه و آستین می باشد.

لیورپول


چشمگیر ترین ویژگی لباس جدید لیورپول را می توان شطرنجی بودن زمینه پیراهن اول این باشگاه دانست؛ خصوصیتی که احتمالاً از حالت مشابه پرچم ها و شال هایی که در جایگاه معروف KOP در آنفیلد استفاده می شود، الهام گرفته شده است. هواداران لیورپول امیدوارند تا با این پیراهن بتواند به کسب موفقیت های بزرگتری دست یابند. لباس سوم این تیم، همان لباسی است که استیون جرارد در آخرین بازی اش برای لیورپول در برابر استوک سیتی آن را به تن کرد.


لباس دوم این باشگاه برای فصل جدید نیز از سفیدی چشم گیری برخوردار است و در قسمت های یقه، آستین ها و روی سینه دارای حاشیه های قرمز رنگی می باشد.


منچسترسیتی


منچسترسیتی لباس اول خود را با یک یقه سفید رنگ به مدل "پلو" ترکیب کرده است. هواداران این تیم امیدوارند که با لباس جدید بتوانند بیش از فصل گذشته به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر نزدیک شوند. همچنین لباس دوم این تیم نیز از لباس سنتی آبی تیره این باشگاه تبعیت کرده است و دارای نوارهای آبی روشن رد قسمت سر آستین و نوشته اسپانسر می باشد.منچستریونایتد


منچستریونایتد پس از سال ها همکاری با شرکت نایکی، بالاخره در سال گذشته با این شرکت قطع همکاری نمود و قرارد جدید 10 ساله ای را با شرکت آدیداس منعقد کرد که از لحاظ اقتصادی در زمینه همکاری یک باشگاه ورزشی و یک شرکت تولید البسه ورزشی رکورد شکن شد. در لباس فصل آینده این باشگاه، سعی شده است تا از نمونه های قدیمی آدیداس که منچستریونایتد سال ها پیش از آن ها استفاده می نمود الهام گرفته شود. به همین منظور، 3 خط معروف آدیداس در این لباس تا قسمت آستین ادامه پیدا کرده اند تا نمادی از پیراهن سال های دور باشگاه باشند. استفاده از این 3 خط در فسمت آستین پیراهن های مدرن آدیداس تقریباً منسوخ شده است. طراح این لباس خود یکی از هواداران منچستریونایتد در شرکت آدیداس می باشد و سعی بر آن بوده است تا پیراهن فصل جدید این باشگاه در نهایت سادگی طراحی شود. هنوز پیراهن های دوم و سوم یونایتد به طور رسمی رونمایی نشده اند.

نیوکاسل


به نظر می رسد که استفاده بیشتر از رنگ آبی در دستور کار طراحان لباس نیوکاسل برای فصل جدید قرار گرفته است. شرکت پوما این امر را با اضافه کردن نوارهای آبی به سر آستین، یقه و همچنین نوارهای مایل آبی رنگ به راه راه های مشکی باشگاه انجام داده است. لباس سوم نیوکاسل به لباس اصلی پاریس سن ژرمن شباهت دارد.


نورویچ


لباس جدید قناری ها (لقب نورویچ سیتی) که حاصل 80 سال حضور در "کرو روعد" می باشد،از پیراهن صف-نصف باشگاه که در سال 1927 مورد استفاده قرار گرفته شده بود الهام گرفته است. لباس دوم این باشگاه، سبز رنگ و لباس سوم نورویچ به طور چشم گیری رنگارنگ است. استیور بالمر واترز - رئیس امور فروش وسایل تبلیغاتی باشگاه - درباره لباس سوم تیمش در فصل جدید گفته است:

این یک شمشیر دو لبه است، شما یا عاشق این پیراهن می شوید و یا از آن متنفر می شوید. می خواستم طرحی را ایجاد کنم که کمی موجب نشاط و سرگرمی شود و این چیزی بود که خواسته های مرا بر آورده کرد.


ساوتهمپتون


آدیداس بار دیگر با ساوتهمپتون همکاری کرده و به لباس راه راه سفید و قرمز سنتی باشگاه متعهد مانده است. این باشگاه می گوید که راه راه سفید و قرمز، "DNA قدیسین (لقب باشگاه) است". یقه ها در پیراهن جدید، گرد طراحی شده اند.

استوک سیتی


هیچ چیز جدیدی در پیراهن اول استوک سیتی برای فصل جدید دیده نمی شود، اما آن ها با ارائه یک پیراهن متشگل از رنگ های سبز و مشکی به عنوان لباس خارج از خانه شان در فصل جدید، نوآوری خوبی را داشته اند.

ساندرلند


گربه های سیاه (لقب باشگاه) امیدوارند تا با استفاده از جان اوشی، کانر ویکهام، سباستین لارسون، جرمین دفوئه و کاستل پنتیلیمون بتوانند فصل خوبی را پشت سر بگذارند. آن ها به راه راه سفید و قرمز سنتی خود پایبند بوده اند. در قسمت پشت پیراهن اصلی، سفید، رنگ غالب می باشد.


لباس دوم ساندرلند چه در زمین و چه در خارج از زمین چشم ها را به خود مجذوب خواهد کرد و از این بابت شکی وجود ندارد.

سوانزی


چشم گیر ترین ویژگی در لباس فصل جدید سوانزی را می توان نوارهای مسی رنگی که در دو طرف یقه کشیده شده اند دانست. این رنگ به رونق صنعت فلزآلات در شهر سوانزی در قرن نوزدهم مربوط است.

تاتنهام هاتسپر


شرکت "آندر آمور" تغییرات زیادی را در لباس فصل جدید تاتنهام ایجاد کرده است و خطوط راه راهی را به صورت مایل روی پیراهن این تیم قرار داده است. لباس دوم نیز ترکیبی از آبی تیره و آبی روشن است و هری کین می گوید که لباس دوم، لباس مورد علاقه او در این فصل می باشد.


واتفورد


زنبورهای بزرگ" (لقب باشگاه) در فصل جدید به لیگ برتر اضافه خواهند شد و همین امر موجب شده است تا تفاوت بزرگی را در لباس اصلی شان برای فصل 2016-2015 شاهد باشند. راه راه های مشکی در حالت افقی که از بالا تا پایین به پیراهن سنتی زرد رنگ واتفورد اضافه شده است. این چیزیست که در 100 سال اخیر در باشگاه واتفورد بی سابقه بوده است.

وست برومویچ


وست بروم پس از حدود 30 سال پذیرای یک سنت قدیمی خواهد بود. لوگوی سنتی آن ها - WBA - برای اولین بار از سال 1986 به تصمیم آدیداس دوباره بر روی پیراهن دوم این باشگاه حک خواهد شد. آن ها لباس اولشان را با همان راه راه های قدیمی طراحی کرده اند.


وستهم


وستهم در آخرین فصل حضورش در استادیوم بولین گراند از اولین پیراهنی که در این ورزشگاه به تن کرد الهام گرفته و پیراهن فصل جدید خود را با شکل و شمایلی مشابه به پیراهن اولین فصل بازی در استادیوم قدیمی خود طراحی کرده است. شرکت آمبرو که اولین تولید کننده لباس برای وستهم بود، این پیراهن را طراحی کرده است.

چه مطلب جالبی
خواهش می کنم
دیدگاه خود را بیان کنید

02166484088